Kategória produktu
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Výbuch v životnému prostrediu komory

Charakteristika automatické piesok blastingSandblasting izbe je rozdelený do dvoch druhov automatické a manuálne, automatické pieskovanie izba je teraz najpokročilejšie produkty pieskovanie miestnosti. Jeho hlavné

Features

Charakteristika automatické pieskovanie

Pieskovanie izbe je rozdelený do dvoch druhov automatické a manuálne, automatické pieskovanie izba je teraz najpokročilejšie produkty pieskovanie izba. Jeho hlavné charakteristiky je plást typu piesok sací poschodí technológie, pomocou pneumatické dopravné princíp, použitie vzdušných síl bude piesok, recyklovanie materiálu a potom prostredníctvom potrubia strop odosiela do piesku a prachu oddeľovač pre automatické piesku a prachu separácie, triedenie užitočných piesok materiál automaticky spadajú do hostiteľa pieskovaním stroj (pieskovanie tlakové nádrže), do obehu použitie; triedenie rozbité piesok materiál, koža, oxid kože, prach a ďalšie nežiadúce nečistoty automaticky zadá prachu sběratel prachový filter.

Automatické pieskovanie bývanie spôsob dodania

Vďaka automatické pieskovanie miestnosti pomocou pneumatické dopravné, nie je potrebné používať tradičné mechanické dopravníka pieskovanie izba, slimák, škrabka blok izieb a vedierko typ zdvíhacie stroje a iné tradičné rotačné stroje, vyhnúť sa v piesku Transport materiálu, modernizačného procesu piesok materiálu, prach dopravné stroje, ložiská, opotrebenie fenomén generované motor , aby sa zabránilo ťažkej údržby. A inštalácia bez hlbokej jamy (aj bez jamy), skrátiť dobu výstavby, uloženie stavebné náklady; a tradičné pieskovanie miestnosti zvyčajne vyžadujú, pieskovanie atrioventrikulárny telo veľkosť podľa výkopu hlboké jamy 2,5-3,5 m.

Použitie automatického pieskovanie izba: automatické pieskovanie miestnosti sú všeobecne používané pre veľké obrobku a veľmi veľké obrobku povrchovej úpravy, ako: ťažké priemyselné lokomotíva, auto, autá, rám, montáž oceľového rámu a väčšie hardvér dennej potreby a tak ďalej.

Odpadový materiál z 60mg/m3. pieskovanie miestnosť na ľavého a pravého s elektrický vozeň, je to pohodlné pre operátora tryskanie, tryskanie izbu s odolnosťou proti opotrebeniu, znižuje hluk gumené obloženie platňa, dve sady filtrov bubon typ prachu sběratel na odstrel izba vetranie a prach odstránenie, obsah prachu je nižšia ako sadu automatické tabletky značnú triediť a skríning zariadenie môže byť príliš veľké alebo príliš malé , stredné, triedenie, spadajú do oblasti recyklácie odpadu a skladovanie odpadu násypky je vybavený automatické pelety triediť, vibračné obrazovky. Zároveň poskytujú ochranu prevádzkovateľa zariadenia, vrátane prevádzkového personálu ochrannú prilbu, siamská piesok vesty odstrel rukavice, dýchacie filtre a dýchanie, teplota, bezpečnosť personálu maximálnu bezpečnosť prevádzky a zdravé pracovné prostredie.

Plné obrátky systému je možné prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka. Systém zvládne maximálnej veľkosti tela 27000 mm *, 3200mm, 4050 mm. povrch tela. Povrch tela je 3.2 ~ 6.3μm. Ďalším. Povrch tela. Vozidla. Vozidla. Môžete stretnúť výrobné požiadavky za deň. Prachu, hluku a hluku z piesku odstrel prostredie má veľmi veľký vplyv na splnenie environmentálnych požiadaviek, systém emisií prachu musia spĺňať požiadavky GB16297-1996, hluk je menšia ako 85 dB () (pieskovanie miestnosti mimo).

Výstrel výbuch Čistenie komory je druh nefajčiarske kontakt, menej nefajčiarske znečistenia povrchovej úpravy metóda, ktorá sa používa v procese povrchová úprava, ktorá je ľahko ovládateľná. To má výhody ako ľahko ovládateľný, jednoduché použitie ľahko ovládateľný ľahko ovládateľný, jednoduché použitie, jednoduché použitie, jednoduché použitie, jednoduché použitie.


Hot Tags: výbuch v životnému prostrediu komora, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, najnovšie, vysoko kvalitné produkty
Súvisiace produkty
E-mail to us
Kategória produktu
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.