Kategória produktu
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Flatcar cez typ stroja

Flatcar cez typ stroja je používaný hlavne pre čistenie a posilňovanie budovania rozsiahlych oceľové konštrukcie a predvolaný povrch a je vhodná pre super veľké, super dlhé a super h

Features

Flatcar cez typ stroja je používaný hlavne pre čistenie a posilňovanie budovania rozsiahlych oceľové konštrukcie a predvolaní povrchu a je vhodnejšie pre super veľké, super dlhú a super ťažkej hrubé povrchové derusting a čistenie pleti povrchu oxidu široko použité v odlievanie, kovanie, stroje, železa a oceliarskom priemysle.

V rovnakom čas cez štruktúru, zníženie otvárania dverí a zatváracím časom, na zlepšenie efektívnosti výroby a je vhodný najmä pre prúdové. Byt auto výroby spoločnosti rozdelený trakciu a samostatne riadený dva druhy pohybu, maximálne zaťaženie až 300 ton

Q76 rad Flatcar cez typ stroja podľa užívateľské požiadavky design výstrel tryskanie výroby obrobku čistiace zariadenia možno veľkých odliatkov, výkovkov a výbuch čistenie a posilnenie štruktúr, aby sa odstránili povrchu obrobku a vnútornej dutiny lepkavé piesku, hrdze, rozsahu, špina, zobrazenie farieb kovový povrch obrobku. V rovnakom čase, môže odstránenie vnútorného napätia, zlepšenie proti únave výkon a povrchovej sily, zvýšenie priľnavosti farby maľba obrobku a nakoniec i zlepšiť obrobku povrchovej a vnútornej kvality.

Tento stroj má nasledovné vlastnosti: Tento stroj má nasledujúce charakteristiky: rozloženie výbuch komory a trhacie stroje cez počítačové 3D dynamické simulácie po určení projektil konzolové odstredivé zakrivené vrtúľ technológiou vysoký odstrel rýchlosť americký pán štát spoločnosti, môže výrazne zlepšiť efektivita čistenia, uspokojivé vyčistiť kvality oddelenie zariadenia pomocou najmodernejších opona obrazovke typ pilulku troska oddeľovač , môže výrazne zlepšiť separáciu účinok karosérie je rozumné, stabilný a spoľahlivý, dobrý tesniaci účinok, spoločnosť má dlhoročné praxi dokázal dobre využiť, trvanlivé, spoločnosť sériu design myšlienky, používať automatické bezpečnostné ochrany, pokročilé Swiss + GF + výrobnej technológie, aby stroj s pokročilé štruktúru, primerané design, spoľahlivú prevádzku, Vysoká produkcia efektívnosti

Rozsah použitia shot trhacie stroje

PoložkaJednotkaQ765CQ7610CQ7620CQ7630C
Veľkosť obrobkummΦ2000 * 1000Φ2500 * 1500 * 280Φ4000 * 3000 * 700Φ4000 * 2000
Zaťaženie flatcarKg5000100002000030000
Strela blastig kapacityKg/min2 * 2503 * 2504 * 2505 * 250
TlakMPa0,5-0,60,5-0,60,5-0,60,5-0,6
Spotreba stlačeného vzduchuM3/min6.56.56.56.5
nosnosťt/h30456075
Množstvo samostatnýcht/h60456075
VetranieM3/h16000200002500030000
Výkon (neobsahuje prach kolektor)kW547291115

1 čistenie kovových povrchov

Záber Zariadenia na vháňanie prvom uplatnení zlievareň, obsadenie ocele, liate ocele, liatiny odstránenie povrchových prirastené piesku a rozsahu takmer všetky šedej liatiny, temperovanej liatiny, tvárnej liatiny odliatkov majú oceľovým liečby. Nie je to len na odstránenie oxidu na povrchu kože a odlievanie do piesku, odlievanie postup prípravy kontroly kvality je aj nevyhnutná, ako napríklad veľkých plynových turbín puzdro musí byť prísne oceľovým upratovanie pred nedeštruktívne testovanie na zabezpečenie spoľahlivosti výsledkov testovania. Vo všeobecnosti odlievanie výroby, oceľovým je zisťovanie povrchových vád odliatkov podkožných plynových diera, troska dieru a piesok, studený izolácie, kože a ostatné základné technologické prostriedky. Neželezných kovov, ako sú zliatiny hliníka, zliatiny medi, povrch Čistenie Popri odstránení kože, našiel povrchových vád odliatkov, hlavným cieľom je odstrániť tlakové liatie zastrelený odstrel burr a Instaloval kvalitu povrchu Huang zmysle, komplexný účinok.

Železo a výroba ocele v metalurgickom, hádzanie, tryskanie alebo kyslé morenie je zabezpečiť veľké množstvo železa a ocele, vysokú produktivitu a využitie kombinovaného odstraňovania mechanickým alebo chemickým technologické metódy fosforu kože. List kremíkové ocele, nerez plechu a ostatné zliatiny oceľového plechu, s výrobou v procese studeným valcovaním proces musí kalené, trhacie alebo kyseliny konzervačnom spracovania, aby zima valcované oceľové povrchové nerovnosti a hrúbky presnosť.

2 posilnenie kovové obrobku

Podľa teórie moderné kovové silu, zvýšiť kovových vnútorných dislokácie hustota je hlavný smer zlepšiť silu kovu. Praxi ukázalo, že výstrel je zvýšenie narušenia štruktúry, efektívny proces. Tento kov nemôže prejsť kalenie transformácie (napr. martenzitická kalenia, atď) alebo uvedomovať premeny kalenie na základe požiadavky obrobku a ďalšie posilňovanie, ale má tiež veľmi dôležitý význam. Letectva, letecký a kozmický priemysel, automobil, traktor diely požiadavky ľahký, ale spoľahlivosť požiadavky stále vysoká, dôležité technologické opatrenie je používanie hádzanie výstrel peening procesu zlepšiť pevnosť konštrukcie silu a únava.

Q76 Flatcar cez typ stroj je určený pre čistenie a posilnenie povrchu oceľových konštrukčných častí a odliatkov, viac pre hrúbku sochory povrchu derusting a povrchu oxidu pleť čistiace, široko používané v odlievanie, kovanie, stroje, železiarskeho a oceliarskeho priemyslu.

Technické parametre: Q76 Flatcar prostredníctvom typu strojového zariadenia sa používa na čistenie a posilnenie povrchu ocele konštrukčné časti a odliatky, viac pre hrúbku sochory povrchu derusting a povrchu oxidu pleť čistiace, široko používané v odlievanie, kovanie, stroje, železiarskeho a oceliarskeho priemyslu.


Hot Tags: flatcar typ stroja, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, najnovšie, vysoko kvalitné produkty
Súvisiace produkty
E-mail to us
Kategória produktu
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.