Kategória produktu
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Flexibilné Roller výbuch stroj

Flexibilné Roller výbuch stroj z odliatkov odstrániť piesku a jadier, vhodný pre zápustke a zlievárňach výstrel odstrel liečby, zmiešané povrchové úpravy. Záber trhacie stroje z plávajúce

Features

Flexibilné Roller výbuch stroj z odliatkov odstrániť piesku a jadier, vhodný pre zápustke a zlievárňach výstrel odstrel liečby, zmiešané povrchové úpravy. Strela trhacie stroje z plávajúce produktivity, udržať vysokú úroveň záberu odstrel účinnosti liečby. Prevádzka a multi uhol drážky na zabezpečenie odlievanie mäkké role, zabezpečiť použitie ocele strela energie optimalizácia. Záber vstrekovacie zariadenia ľahko kombinovať s jestvujúcich výrobných liniek.

Rozloženie výstrel vstrekovacie komory tela a výstrel trhacie stroje boli po počítačovej simulácie 3D dynamické vyhodenie určuje, ktoré umožnia tok projektilom hozený oblasť pokrytia presné pokrytie povrchu obrobku, projektil aj cast obrobku z povrchu obrobku vo všetkých smeroch.

Rad modelov je použitie vysokorýchlostné rotácie obežného kolesa. Pole projektilom hodil smerom do vnútra bubna nepretržite everted obrobku na čistenie obrobku. Použité vo všetkých druhoch odlievanie výkovky. Lisovanie dielov, jarné Čistenie piesku, derusting, kameňa a povrchové kalenie. Najmä tenký-obstavané a 1,6 odmietol prácu sa môžete vyhnúť, znižuje poškodenie modelov tejto série má moderný dizajn, primeraná štruktúra, nízka spotreba energie, vysoká účinnosť, jednoduchá inštalácia a údržba.

Zariadenia výkon zariadenia pre horný otvor multi uhol hojdačka postele, okolo jej pozdĺžnej osi ako 120 stupňov hojdačka tam a späť. Multi uhol tvar zaisťuje, že odlievanie stabilné obraty. Shot Vstrekovacie zariadenie je usporiadané v hornej časti odliatku, zabezpečiť, že tok vyhodenie výbuch všetky priame akcie bol hozen na casting. Pri vykládke, multi uhol otáčania posteľ otvorenie nadol, vyčistiť odlievanie vyložiť vibračné koryto, potom automaticky prevedené späť na zaťaženie pozíciu prijať poplatku. Séria Shotblast zametací stroj má nasledovné výhody:

1 posteľovú konštrukciu hojdačka prekonať horizontálne bubon karty a oceľové prehľadávače výstrel trhacie stroje sa naruší súvislosť.

2 hydraulické, automatické nakladanie a vykladanie dopravu vibrácie možno vykonávať súčasne, bezpečné a spoľahlivé, vysoká produktivita.

3. unikátny multi uhol posteľ telo designu, môže urobiť obrobku na hojdačke posteľ priebežne koľajových, o rôznych zložitá štruktúra zmiešané casting môžete čistiť vyhodenie.

5 stroj možno len prerušovanú prevádzku, čisté platí v stredných a malých šarže; kvôli jej jedinečnej štruktúre, môžete ľahko integrovať do nepretržitého výrobnej linky.

Technické parametre

Izba, otvorením veľkosť (šírka * výška) mm 1000 x 300

Maximálne istenie kus dĺžka (mm) 1000-10000

Maximálny konštrukčný prvok (šírka x výška) mm 800 x 250

Dĺžka Rollgang (m) 8

Výkon (kw) 2,2

Valec medzery (mm) 600

Počet () 4 shot trhacie stroje

Celková výška tryskanie (kg/min) 4 x 180

Celkový výkon turbíny (kw) 30

Nanebovstúpenie 45t/h

Prach Demontáž ventilátora výkonu (kw) 7,5

Objem vzduchu (m3/h) 9900

Počet filter kazety (8)


Hot Tags: flexibilné valec výbuch stroj, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, najnovšie, vysoko kvalitné produkty
Súvisiace produkty
E-mail to us
Kategória produktu
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.