Kategória produktu
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Oka pásu výbuch stroj

Drôt oka pásu typ nepretržitej výroby výstrel trhacie stroje sú určené ponúknuť vysokú produkciu čistenie rôznych častí a odliatkov. Poskytnú nákladovo efektívne riešenie pre dávkové Čistenie

Features

Drôt oka pásu typ nepretržitej výroby výstrel trhacie stroje sú určené ponúknuť vysokú produkciu čistenie rôznych častí a odliatkov. Poskytnú nákladovo efektívne riešenie pre dávku čistenia, odhrotovanie, kameňa, dekoračný a peening širokú škálu výrobkov.

Vybavenie: Drôtené pletivo pásový dopravník, vstrekovacie komory, výbuch koleso, brúsne koša systému, oddeľovač, prach kolektor, digitálny ovládací panel atď.

Dizajn a postupnosť operácií

Časti umiestnené na drôtené pletivo pásový dopravník neustále prechádzajú brúsne tesné vstup predsiene do komory výbuch.

Množstvo a umiestnenie kolies výbuch spolu s výbuch koleso koní určiť čistiacu schopnosť a výrobné kapacity stroja. Výbuch kolesá zabezpečiť úplné pokrytie a čistenie z každého uhla.

Diely sú výbuch čistiť prechádzajúcej výbuch komory a potom sa ukonΦφ prostredníctvom série tesnenia v predsieni výstup.

Drôtené pletivo pás výstrel trhacie stroje sa používa hlavne pre automobilový, letecký železničné a ostatné stroje výrobného priemyslu, vhodný najmä na povrch, tenký-obstavané Liatinové odliatky alebo hliníkových odliatkov a iné malé diely. Môže byť použitý pre mechanické diely oceľovým posilniť.

Čistá pás výstrel trhacie stroje prinesie obrobkov uzavreté odstrel komory čistý dopravník systémom, využíva vysokorýchlostné rotujúce výbuch koleso obežné koleso zábery tryskanie povrchu obrobku, tak že osloviť upratovanie viesť. Je to jeden druh výstrel vstrekovacie zariadenia disk tvar odliatky, kovanie, štruktúru a tak ďalej.

1. čistý pás štruktúra čistých; t rýchlosť spracovania je frekvencia kontroly, jednotnejšie oceľovým, vyššia čistiaci účinok

2. ocele čistý pás, troska kože je ľahko úniku, tepelné žiarenie obrobku je topánka, ktorá môže dosiahnuť účinné čistenie obrobkov pri vysokej teplote

3. zábery materiálu do obehu purifikačného systému prijíma pretečeniu kontrolovateľné plné multi-trieda opona triediť oddeľovač a špeciálne polyesterové jadra riadok Výťah pásu dosiahnuť separácie a recyklácie záberov.

4. Vstrekovacie komory vybavuje tesniace závesom viacvrstvové, ktorý dokáže splniť požiadavky rôznych obrobkov. Záber odstrel prachu odstránenie systému používa impulz späť spotreby kazety prach kolektor, výsledok odstránenie prachu je dobrý a predlžuje životnosť.

Čistá blet výstrel odstrel stroj sa používa hlavne pre automobilový, letecký železničné a ostatné stroje výrobného priemyslu, vhodný najmä na povrch, tenký-obstavané Liatinové odliatky alebo hliníkové odliatky a iné malé diely. Môže byť použitý pre mechanické diely oceľovým posilniť.

1. oceľový drôt oka koleso kontinuálne Shot Blaster je vynikajúci pre všestranný, úplné a nepretržitú odstrel liečbu ploché aj objemný a veľmi zložitých komponentov.

2. so 4 alebo 8 vysoký výkon výbuch kolesá, namontované okolo bývania (vertikálne aj horizontálne naklonený), je tiež možné liečiť veľmi zložitých komponentov, ktoré majú "vrecká" alebo ťažšie dosiahnuť oblastí.

3. vysoko odolných voči opotrebovaniu drôt oká pásu, s úpravou napätie, poskytuje časťou dopravy.

4 špeciálne pás vedenie umožňuje nižšiu turbíny vysokých len cez jeden pás pozíciu, čo znamená, že všetky maskovanie je obmedzená na minimum.

Drôtené pletivo typu bezpečnostného pásu odstrel stroj používa

· Deflashing

· Kameňa

· Profilovanie

· Povrchové úpravy

ModeluQWD60QWD80QWD100QWD120
Šírka pásu600mm800mm1000mm1200mm
Odstrel rýchlosť0,5-4m/min0,5-4m/min0,5-4m/min0,5-4m/min
Oceľovým kapacity4x120kg/min4x120kg/min4x180kg/min4x250kg/minHot Tags: oka pásu výbuch stroj, drôtené pletivo dopravník výstrel výbuch stroj, Čína výrobcovia, dodávatelia, továrne, najnovšie, vysoko kvalitné produkty
Súvisiace produkty
E-mail to us
Kategória produktu
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.