Kategória produktu
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Oceľová stopa Priebežný tryskací tryskací stroj

Oceľová stopa Priebežný tryskací tryskací stroj

CT16-650 Oceľová dráha Priebežná tumblastová technika Úvod: Široko používaný v odlievaní a kovaní je oceľový pásový stroj s kontinuálnym tryskaním obzvlášť vhodný pre rôzne časti trhacích prác), najmä pre zariadenie do výrobnej linky s vysokým objemom výroby situácie.

Features


Stroj na otryskávanie oceľových pásov

Automatizovaný výrobný proces vyžaduje vysoko flexibilný výrobný systém, ktorý spĺňa meniace sa výrobné požiadavky. Flexibilné systémy sa môžu rýchlo prispôsobiť výrobnej rýchlosti, veľkosti šarží, technológii konečnej úpravy a zmenám dopytu na trhu.

Prostredníctvom spôsobu čistenia krmiva je veľa zrejmých výhod, aby sa zaistilo, že čistenie ústnej dutiny je efektívne a nákladovo efektívne. Stroj na pečenie s nepretržitým strihaním umožňuje nielen automatizáciu výrobného procesu, ale aj zlepšenie pracovného prostredia.

KNNNJOO MACHINE Inc. Zavedenie nemeckej technológie na vytvorenie trate prostredníctvom trhacieho stroja s kontinuálnym tryskaním používaným v leteckom, oceliarskom, automobilovom, kováčskom a inom priemysle a na základe pôvodnej optimalizácie, technológie vyspelých a pokročilejších zákazníkov v Európe a Amerike chvália ,

prihláška

• Vyčistite odliatky a odstráňte jadro

• Odliatky a výkovky

• Zmiešaná alebo jednožilová výroba

• Čistenie viacerých obrobkov

• Bez ohľadu na to, ako kolíše produktivita, vždy udržiavajte efektívny výkon tryskania

výhoda

• Plne automatizované výrobné linky od štýlu až po dokončenie

• Výrobný proces je jasný a konzistencia produktu sa výrazne zlepšila

• Žiadna stredná oblasť stohovania, ktorá skracuje vzdialenosť prenosu

• Keďže celý proces peening procesu môže byť integrovaný do automatizovanej výrobnej linky, prevádzkové náklady sú znížené

• Malá stopa

• Nie je potrebné žiadne manuálne spracovanie obrobku, ktoré by pomohlo zlepšiť pracovné prostredie a eliminovalo riziko operátora

Odstrekovanie je automatické, nepretržité, prašné

Oceľové pásové lôžko je možné použiť na neustále naklonenie otáčania na čistenie odliatkov. Uistite sa, že obrobok je mäkký. Frekvencia otáčania valcového lôžka a množstvo peliet z tryskania sa riadi predprogramovanými parametrami podľa prietoku a objemu dielu. Dokonca aj pri nepravidelnom toku častí môžete zaistiť aj najlepší výbušný efekt a najmenšie opotrebenie. Účinný prúd peletky z hornej časti dielu dôkladne čistí všetky povrchové a vnútorné plochy.

20150721131815-670919028_1.jpg

CMV32_1.jpg

Pracovný postup zariadení

Obrobok, ktorý sa má čistiť, je od podávacieho dopravníka zákazníka k vibračnému dopravníku zariadenia. A potom cez posuvný valec do otryskacej plochy umiestnenej v hornej časti výbušnej komory na celom jej povrchu úplne úplne strieľal čistý, zatiaľ čo oceľový valec tvorený valcom udržiaval valcovanie obrobku, aby sa zabezpečilo, že odstraňovanie povrchu zvyškového brúsneho materiálu. Vyčistené obrobky sa posielajú na vibračný dopravník a potom na dopravník dodaný zákazníkom.

Vstupné a výstupné valce a oceľové dráhy sú perforované na odstraňovanie a recykláciu peliet. Hlavná časť stroja je vyrobená z topánky s vysokou mangánovou oceľou, obrobok v koľajovej doske nepretržite otáčať proces priebežného valcovania, aby sa dosiahlo dôkladné vyčistenie.


Prečo si vybrať nás ?

1. Naša spoločnosť prešla "CE", "ISO9001" a bureau veritas certifikácie.

2. 50 rokov skúseností s 20 profesionálnych inžinierov v našom Qingdao Zlieváreň Machine Co, Ltd.

3. Toľko druhov zlievárenských strojov --- 100 druhov strieborných / pieskovacích strojov a 80 druhov odlievacích strojov.

4. Zvážte popredajný servis, technickú pomoc a zabezpečte inštaláciu, ladenie a školenie na mieste

5. Spoločnosť má vlastný marketingový tím v oblasti zahraničného obchodu Industrial Corporation, prvotriedne servisné štandardy pre všetkých klientov.

3%[4]K0KHEB9T1WLZ9FRZ_L 副本.JPG


Vitajte na nás!


Hot Tags: oceľové pásy nepretržite prechádzajú cez tryskacie stroje, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, najnovšie, vysoko kvalitné výrobky
Súvisiace produkty
E-mail to us
Kategória produktu
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.