Kategória produktu
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Hojdačka posteľ výbuch stroj

Hojdačka posteľ výbuch stroj má multi uhol hojdačka posteľ, môže realizovať automatické kontinuálne, bezprašný čistenia. Kontinuálne cez hojdačka posteľ výstrel odstrel zametací stroj je automatické, kontinuálne, dus

Features

Hojdačka posteľ výbuch stroj má multi uhol hojdačka posteľ, môže realizovať automatické kontinuálne, bezprašný čistenia.

Kontinuálne cez hojdačka posteľ výstrel odstrel zametací stroj je automatické, kontinuálne, bezprašný oceľovým čistiace stroje, s vysokým stupňom flexibility, môžete reagovať na meniace sa požiadavky na výrobu, môžete rýchlo prispôsobiť efektívnosti výroby a spracovania dopytu zmeny technológie a trhu. Proces automatizácie výroby, aby zabezpečili efektívne, nízke prevádzkové náklady a zlepšenie pracovného prostredia. V porovnaní s inými výstrel trhacie stroje a jej pokročilému:

Plne automatizovaný výrobný proces, výrazný nárast výroby konzistencie

Realizovať nepretržité vysielanie obrobku, stredne materiálnu oblasť, kompaktná konštrukcia, malá oblasť

Výbuch čistiaci proces ľahko integrovať do automatickú výrobnú linku, zníženie prevádzkových nákladov

Takmer žiadna manuálna prevádzka je potrebná na zlepšenie pracovného prostredia a eliminovať riziko operátora.

QBC hojdačka posteľ série Shotblast zametací stroj:

QBC série hojdačka posteľ typu shot odstrel stroj je zavedenie disamatic pokročilé technológie, výskum a vývoj shot trhacie stroje v kombinácii s našou spoločnosťou takmer dvadsať rokov skúseností vo výrobe spustenie výbuchu nových čistiacich zariadení. Veľký počet malých odliatky, kovanie, môžu byť čistené zváranie čistenia pieskovaním. Konvexné konkávne povrch strely pokrytie > 95%, môžu spĺňať požiadavky rôznych materiálov otryskávania. Dve obrobku leštenie hlavu modelov upratať 1500 kilogramov obrobku, tri leštenie hlavu modelov možno vyčistiť 2500 kg ks; Automatické ovládanie PLC môže realizovať kontinuálne výrobné operácie. A v porovnaní s výrobou veľké, stabilné oceľové tradičné prehľadávače výstrel trhacie stroje naklonenia a valec tryskanie, nízku poruchovosť; Ak chcete aktualizovať najnovšie produkty.

Technické charakteristiky QBC multi uhol hojdačka posteľ trhacie stroje radu:

Zariadenia výkon zariadenia pre horný otvor multi uhol hojdačka postele, okolo jej pozdĺžnej osi ako 120 stupňov hojdačka tam a späť. Multi uhol tvar zaisťuje, že odlievanie stabilné obraty. Shot Vstrekovacie zariadenie je usporiadané v hornej časti odliatku, zabezpečiť, že tok vyhodenie výbuch všetky priame akcie bol hozen na casting. Pri vykládke, multi uhol otáčania posteľ otvorenie nadol, vyčistiť odlievanie vyložiť vibračné koryto, potom automaticky prevedené späť na zaťaženie pozíciu prijať poplatku. Séria Shotblast zametací stroj má nasledovné výhody:

1 posteľovú konštrukciu hojdačka prekonať horizontálne bubon karty a oceľové prehľadávače výstrel trhacie stroje sa naruší súvislosť.

2 hydraulické, automatické nakladanie a vykladanie dopravu vibrácie možno vykonávať súčasne, bezpečné a spoľahlivé, vysoká produktivita.

3. unikátny multi uhol posteľ telo designu, môže urobiť obrobku na hojdačke posteľ priebežne koľajových, o rôznych zložitá štruktúra zmiešané casting môžete čistiť vyhodenie.

4 posteľ je vyrobená z Mn13, ktorá je vyrobená z žiadne abrazívne odolného materiálu, ktorý má magnetické a životnosť je 5-8 rokov.

5 stroj možno len prerušovanú prevádzku, čisté platí v stredných a malých šarže; kvôli jej jedinečnej štruktúre, môžete ľahko integrovať do nepretržitého výrobnej linky.

6 konfigurácia pulz filtra kazety alebo sáčok typ prachu sběratel, prachové emisie je nižšia ako vnútroštátna norma.


Hot Tags: hojdačka posteľ výbuch stroj, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, najnovšie, vysoko kvalitné produkty
Súvisiace produkty
E-mail to us
Kategória produktu
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.