Kategória produktu
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Veterné veže výbuch stroj

Produkt Úvod: veterné veže výbuch stroj, ktorý sa týka shot trhacie stroje. To rieši konštrukcia konvenčnými odstrel stroj nie je primeraný, treba použiť vzduchový kompresor, nafotila op

Features

Uvádzanie výrobkov na trh:

Veterné veže výbuch stroj, ktorý sa týka shot trhacie stroje. To rieši dizajn konvenčných odstrel stroj je nie je rozumné, je potrebné použiť vzduchový kompresor, nafotila otvorené, chudobných prachu odstraňovať účinkom, závažné znečistenie životného prostredia, jednoduchá obsluha personálu trpia pneumokoniózy, piesok a prach nemôžu byť oddelené, efektívnosti výroby je nízka a vysoká spotreba energie, rad valcov a priemeru potrubia stenu zmeny je úzky , parabolické drsnosť povrchu a hladkosti je nízka. Vynález zahŕňa kŕmenie mechanizmus, hojdačka rameno mechanizmus, piesok a prach oddelenie zariadenie, kontrolnej miestnosti a zastávky hydraulické, hydraulické stanice a hojdačka rameno mechanizmus, hydraulický valec a hydraulický valec je spojený s prach kolektor, kontrolnej miestnosti resp.., hydraulické stanice, kyvné ruku, tryskanie motorových a krmivo motorové pripojenia. Konštrukčný návrh je primeraný, uzavreté do piesku a prachu, efektu odstránenia prachu je dobrá, ochranu životného prostredia, prach oddelenie po hádzanie piesku môže byť recyklované, vysoko výroby efektívnosti, úspor energie, nízke prevádzkové náklady; parabolické tabuľka drsnosti a hladkosť povrchu môžu splniť požiadavky technických požiadaviek.

Veterné veže výbuch stroje výrobcovia, moja spoločnosť výroba ochrany životného prostredia a úspory energie výstrel zariadenia, piesok, vstrekovacie zariadenia, maľba zariadenia na vháňanie prachu odstránenie zariadenia, celkovo štyri série viac ako 20 druhov výrobkov a pre rôzne odvetvia kovový povrch s vyžadujúce povlak vyvinutá rôznych radov výrobkov!

Aplikácia: veternej energie tlaková nádoba ropných a chemických zásobníka, lodiarstvo, offshore platforma, korózie potrubia, mostnej konštrukcie, výroba strojov, oceľové konštrukcie, žeriav a iných odvetviach.

Výhody produktu:

1. (plne automatické automatické strela, recyklácia)

2 nule znečistenia. (prachu automatickej obnovy a úpravy)

3 nízka spotreba energie. (iba 0,05 juanov za meter štvorcový, ročné úspory státisíce dolárov)

4 prenosné mobilné. (môžu byť presunuté na stavenisku kedykoľvek)

5 investícia je malá (investičné fondy sú tradičné 1/10 alebo tak)

6 vysoká účinnosť (540 námestie metrov za hodinu môžete hádzať, Sa2.5 úroveň)


Hot Tags: veterné veže výbuch stroj, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, najnovšie, vysoko kvalitné produkty
Súvisiace produkty
E-mail to us
Kategória produktu
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.